Discussion – 

0

Discussion – 

0

Ako naštartovať kariéru IT sieťového špecialistu

Ak máte záujem stať sa odborníkom na počítačové siete a neviete ako na to, tak ste na správnom mieste. Vo všeobecnosti máte možnosť sa vzdelávať sami (čo je pomalšia a náročnejšia cesta), alebo si vybrať kvalitné vzdelávanie. Kvalita je daná vo veľkej miere lektormi a obsahom.

To čo ponúkame je možnosť začať od nuly – a prostredníctvom Sieťového akademického programu Cisco získať nielen poznatky, zručnosti – ale i medzinárodne uznávané certifikácie. Tie zamestnávatelia poznajú a rešpektujú. To je dané aj tým, že vedomosti získané v školiacom centre (ako je aj UniTC) sú verifikované prostredníctvom absolvovania testu v nezávislom testovacom stredisku.

Dávame si taktiež záležať na kvalite našich lektorov. Sú to kvalifikovaní odborníci, ktorí majú za sebou roky vzdelávacej praxe a vyžadujeme od nich pozitívnu spätnú väzbu od študentov. Takouto selekciu máme istotu, že za svoje peniaze dostanete len to najlepšie.

Preskúmajte ponuku našich kurzov a vyberte si ten, ktorý je pre Vás najvhodnejši. Ak chcete začať svoju cestu ako sieťového špecialitu, tak predpokladáme aspoň základné IT zručnosti a porozumenie technickej angličtiny. I keď sú materiály v angličtine, tak celé vzdelávanie prebieha v slovenskom jazyku.

Možno sa Vám bude páčiť aj